Всі ми родом із дитинства

 

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. Це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Найніжніший та найщасливіший час у житті людини, коли кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади. «Усі ми родом з дитинства» – сказав колись Антуан де Сент-Екзюпері. Дійсно, у кожного бувають моменти, коли хочеться повернутися у світ, де все загадково, а водночас зрозуміло, де в рукавичці вміщається добірне лісове товариство, квіти розмовляють, а грізні леви всміхаються. Де все відбувається вперше…

Книжки, читані в дитинстві, надовго залишаються в пам’яті, і мабуть, ні для кого не секрет, який вплив вони мають на формування людини. Отже, дитяча книжка має бути доброю, повчальною і, чи не найголовніше, мудрою, – адже покликана простими словами відкривати дитині життєві істини.

Наша бібліотека обслуговує всі категорії населення, в тому числі й дітей (за рік – близько 300 осіб). Їхні очі надихають та спонукають працювати і творити. Тож запрошуємо й вас поринути у світ дитинства, де:

«…неба синь нас кликала в політ

Там чисті роси найсвітліші.

Там вперше пізнавали дивосвіт

Й були, мабуть, найщасливіші».


Немає коментарів:

Дописати коментар